Odkryj tajemnice Zamku Golubskiego na letnich koloniach dla młodzieży

Wybierając miejsce na wakacje dla swojego dziecka, warto zastanowić się nie tylko nad miejscowością, do której ma pojechać. Ważna jest również kwatera, w której spędzi letni czas. Zamek Golubski to magiczne miejsce, w którym można przeżyć letnią przygodę.

Zamek pełen tajemnic

Jak na przyzwoity zamek przystało, również zamek Golubski ma swoje tajemnice. I nie jest ich mało. Mogą się o tym przekonać uczestnicy kolonii, które odbywają się w tym urokliwym miejscu.

Zamek Golubski znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, w niewielkim miasteczku Golub-Dobrzyń. Jest to zamek krzyżacki, który pochodzi z przełomu XIII i XIV wieku. Jest on połączeniem klasztoru z warownią. Dzięki temu ma wiele tajemniczych korytarzy, które nadal czekają na odkrywców.

Z czarodziejem za pan brat

Zamek Golubski ma wiele tajemnic. Wie o tym każdy czarodziej. Mogą się również tego dowiedzieć uczestnicy kolonii, którzy chcą wstąpić w szeregi czarnoksiężników.

Po koloniach w zamku dla żadnego uczestnika sporządzenie tajnego eliksiru, przepowiadanie przyszłości czy wróżenie kilkoma technikami nie będzie tajemnicą. Mali czarodzieje poznają również tajniki kryptografii i kryptoanalizy. Będą wykonywać doświadczenia chemiczne, które są niezbędne dla każdego czarownika.

Szkoła tropicieli

Każdy, kto się odważy zostać tropicielem powinien przejść wakacyjne szkolenie właśnie w zamku Golubskim. Dlaczego?

Czytaj również  Jaki dobrać rozmiar ramy do roweru?

Szkolenie na tropiciela to trudna sprawa. Trzeba opanować wiele umiejętności. Prawdziwy tropiciel powinien świetnie poruszać się w terenie, znać sztuki nawigacji. Konieczność posługiwania się kompasem czy mapą jest niezbędna.

Dobry tropiciel umie poradzić sobie w każdej sytuacji. Dlatego zna język elfów, rozpoznaje talizmany i umie poradzić sobie, gdy trzeba udzielić towarzyszowi pomocy. Tego wszystkiego nauczy się każdy uczestnik kolonii.

Galaktyczni wojownicy

Mimo iż Gwiezdne Wojny są filmem, który ma już wiele lat nadal fascynuje nie tylko starsze, ale również i młodsze pokolenia. Dzieci, które chcą zostać wojownikami galaktycznymi spędzą świetnie czas na koloniach w zamku Golubskim.

Wojownicy będą podzieleni na grupy, które będą ćwiczyły konkretne umiejętności. Kreatywność oraz logiczne myślenie to cechy, które są niezmiernie ważne dla Saiunów. Anear musi być zwinny i silny, a Ienor opanowany, spokojny i empatyczny.

Każda z grup musi znać również podstawy walki więc uczestnicy będą zgłębiać tajniki technik aikido oraz jujitsu.

Zamek Golubski to zaczarowane miejsce. I takie są również kolonie, które są w nim organizowane. Wchodząc do magicznego świata młodzież przeżyje wiele przygód, które będą rozgrywały się zarówno w tajemniczym zamku, jak i na zewnątrz. Dzięki temu każdy dzień będzie wyzwaniem i radością. Dzieci poznają nowych przyjaciół, z którymi będą współpracować, pokonywać trudności i bawić się. Magiczne wakacje w zamku to świetna opcja na spędzenie czasu w ciekawy sposób w niebanalnych wnętrzach. Czego można chcieć więcej?

Czytaj również  Jak zapakować buty do wysyłki?

Ostatnie wpisy

Kategorie

Najnowsze komentarze

    Podróżnik Opublikowane przez: