Odżywki dla sportowców, które wybrać

Dlaczego sportowcy przyjmują preparaty OstroVit?

Sportowcy bardzo dbają o swoje zdrowie i zwracają szczególną uwagę na to, co jedzą i czy dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zadbana i wysportowana sylwetka to efekt ćwiczeń i odpowiedniego sposobu odżywiania. Oferujemy gamę preparatów OstroVit zawierających składniki, które pomagają w trosce o zdrowy organizm sportowca.

Odżywki w sporcie.

Sportowcy to grupa o specjalnych potrzebach żywieniowych. Wielkość, skład i godziny przyjmowania posiłków mają wpływ na wyniki sportowe oraz wygląd ciała. Osoby wyczynowo uprawiające sport muszą dbać o to, by jedzenie miało dobrą jakość i pozwoliło ciężko trenować, szybko regenerować siły i lepiej adaptować się przy zmniejszonym ryzyku choroby i kontuzji. Zawodnikom przydaje się wsparcie dietetyków sportowych, którzy mogą im doradzać w sprawie ich potrzeb energetycznych i żywieniowych. Sportowcy zażywają także odżywki białkowe oraz preparaty Ostrovit.

Jakie odżywki są najlepsze dla sportowców?

Opracowano wiele odżywek dla sportowców dostarczających mieszankę substancji energetycznych i odżywczych w łatwej do spożycia postaci. Stają się one coraz bardziej popularne i przydatne, ponieważ umożliwiają sportowcom pokrycie ich specyficznych potrzeb żywieniowych. W gamie dostępnych u nas produktów OstroVit są preparaty witaminowe oraz białka w proszku.

Czytaj również  Jak dobrze przygotować się do studiów?

Jakie składniki zawiera OstroVit i jak działa?

OstroVit to producent suplementów diety i odżywek dla sportowców, który funkcjonuje na rynku od wielu lat. W ofercie są zarówno preparaty witaminowe, jak i odżywki, które wspomagają troskę o zdrowie sportowca. Wyróżniamy również spalacze tłuszczu, czyli substancje mobilizujące organizm do szybszego spalania tłuszczu. Polecamy także odżywki dla sportowców na tzw. masę, czyli zawierające substancje wpływające na budowę tkanki mięśniowej.

Czym są spalacze tłuszczu dla sportowców?

Jednym z oferowanych produktów jest Ostrovit FAT BURNER, który stanowi kombinację naturalnych substancji wspomagających i przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej oraz ułatwiających utrzymanie prawidłowej masy ciała. Preparat oparty jest na ekstrakcie z zielonej kawy, która zawiera dużo kofeiny i kwasu chlorogenowego ułatwiającego redukcję zbędnych kilogramów. Preparat wzbogacony jest także w tyrozynę, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, imbir, czarny pieprz i pieprz cayenne. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy zwiększa termogenezę organizmu oraz działa silnie stymulująco na proces spalania tkanki tłuszczowej.

Odżywki dla sportowców na bazie kreatyny.

W ofercie OstroVit są także preparaty z kreatyną – aminokwasem występującym w organizmie. Przyjmowana w formie suplementu diety, zwiększa wytrzymałość i energię, pobudzając ciało do zwiększonej pracy. Dzięki niej szybciej zwiększają się mięśnie. Oczywiście, będzie działała tylko wtedy, gdy będziemy ćwiczyć. Odżywki kreatynowe przyjmuje się, chcąc zwiększyć masę ciała i wspomóc budowanie mięśni.

Czytaj również  Jakie akcesoria na motocykl warto mieć?

 

Ostatnie wpisy

Kategorie

Najnowsze komentarze

    Podróżnik Opublikowane przez: